niedziela, 6 lutego 2011

Kursy GeoGebry organizowane przez Warszawskie Centrum GeoGebry

Kursy GeoGebry organizowane są przez Warszawskie Centrum GeoGebry od 2008. Obecna edycja kursów rozpoczęła się po I Ogólnopolskiej Konferencji GeoGebry kursem mieszanym (4 godziny kursy stacjonarnego i 8 tyg. przez Internet). Następne kursy odbywają się trybem e-learningowym.

Kursy skierowane są do nauczycieli wszystkich poziomów nauczania uczących matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz wszystkich, którzy pragną wzbogacić i urozmaicić swój warsztat pracy a także uatrakcyjnić metody nauczania. Uwaga: osoby chętne muszą mieć dostęp do Internetu.
Rejestracja i opisy na stronie http://www.kursygeogebry.pl
W tej chwili prowadzone są kursy na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym oraz z wykorzystania 3D oraz kurs Moodla.

Prosimy o opinie o kursie uczestników i absolwentów. Ciekawi jesteśmy jak uczestnicy i absolwenci naszych kursów dalej popularyzują GeoGebrę - prosimy o przykłady i relacje!

Gdzie można dowiedzieć się więcej o GeoGebrze

Markus Hohenwarter, twórca GeoGebry i obecny Dyrektor Międzynarodowego Instytutu GeoGebry stworzył specjalne narzędzie internetowe, dzięki któremu można dowiedzieć się gdzie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia związane z GeoGebrą w danym kraju: konferencje, warsztaty, kursy, wystąpienia. Narzędzie to znajduje się na stronie:
http://www.geogebra.org/cms/pl/community
Bardzo proszę o zgłaszanie takich wydarzeń albo tutaj w formie komentarza, albo proszę przesyłać informację na konferencjageogebry2010 at gmail.com umieścimy je niezwłocznie!

Informacje o wykorzystaniu GeoGebry w szkole

Bardzo jesteśmy ciekawi jak to robią inni... Bardzo proszę zamieszczać w komentarzach opisy przykładów wykorzystania GeoGebry w szkole...